SEO - rośnie popularność?

SEO - rośnie popularność? czyli pozycjonowanie bytom rki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania...O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? SEO

Dodane: 15-08-2014 09:31
SEO - rośnie popularność?

pozycjonowanie bytom

O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne? Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania...O SEO, czyli w którą stronę zmierza Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego to nie jest takie fajne?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej korporacji są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Jednak w branży SEO to już w zasadzie katastrofa. Mówi się, że Google ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu powstają algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, pozycjoner to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Może dla niektórych tak. Ale jeśli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!
pozycjonowanie bytom